Nazywam się Artur Makowski. Od wielu lat jestem związany ze sztukami multimedialnymi. Moja przygoda z fotografią zaczęła się jeszcze w szkole podstawowej, gdy nikt nie marzył o sprzęcie cyfrowym. Potem przyszła fascynacja obrazem ruchomym i to właśnie w roli operatora kamery, mając zaledwie 15 lat, zetknąłem się po raz pierwszy z reportażem ślubnym. Oczywiście fotografia w dalszym ciągu pozostawała moją wielką pasją. W roku 2006 rozpocząłem przygodę z fotoreportażem ślubnym. Kamera poszła w kąt, a jej miejsce zajął aparat. Tym razem już cyfrowy. Tak zaczęła się wielka przygoda, która trwa do dzisiaj. Przez te wszystkie lata zgromadziłem ogromny bagaż doświadczeń i mogę powiedzieć jedno: zmienia się technika obrazowania, ale fotografia pozostaje sztuką postrzegania.
Nie ograniczam się jednak tylko do fotografii ślubnej i okolicznościowej. Podejmuję również inne tematy, pośród których najważniejsze miejsce zajmują koncerty i fotografia żużlowa. Od 2016 roku jestem Szefem Działu Foto portalu TwójŻużel.pl.
Również w roku 2016, moja fotografia została doceniona wyróżnieniem w konkursie Gdańsk Press Photo.
Serdecznie zapraszam do kontaktu, w celu umówienia się na spotkanie, na którym z przyjemnością zaprezentuję więcej moich prac i odpowiem na wszystkie pytania.
Copyright makowskifoto.pl